WODA 

 

W naszym przystanku korzystamy z systemu filtracji wody firmy Visanto. Na tej wodzie przygotowujemy dla Was naszą zdrową Lemoniadę, herbatę oraz kawę. Na tej samej wodzie przygotowujemy również nasze posiłki. Jak to działa? 

 

System wykorzystuje ciśnienie domowej instalacji wodnej. Woda pod ciśnieniem przepływa przez membranę molekularną, która zatrzymuje zanieczyszczenia. Oczyszczona woda zostaje skierowana do zbiornika, a ze zbiornika woda płynie do wylewki. Zanieczyszczenia natomiast zostają skierowane do odpływu wody kanalizacyjnej. System składa się z wysokiej jakości wkładów oczyszczania wstępnego i końcowego. Wkłady wstępnie zatrzymują zanieczyszczenia mechaniczne, organiczne i chlor. Wkłady końcowe poprawiają smak i zapach wody, eliminują śladowe substancje gazowe, które mogą się przedostać przez membranę molekularną. Zawór odcinający, czterodrożny, zamyka dopływ wody, gdy zbiornik jest pełny, a wylewka zamknięta. Molekularny System Oczyszczania i Strukturyzowania Wody Visanto zapewnia niewyczerpane źródło krystalicznie czystej wody, idealnej do picia, przygotowywania potraw oraz innych celów. Posiadając w zasięgu ręki źródło wysokiej jakości wody eliminuje się potrzebę zakupu wody butelkowanej.   

 

DALSZY OPIS:

 

Strukturyzator wody marki Visanto jest unikatowy. Najlepsi specjaliści zajmujący się tematem wody wskazują na to, że pH wody (powyżej 7,5) czy jej potencjał oksydoredukcyjny (poniżej 100 mV) są ważne, a jednak nie najważniejsze. Wielokrotnie słyszymy, o tak zwanej „wodzie żywej”, jako wodzie najlepszej dla organizmu człowieka. Parametrami wody, które czynią ją tzw. wodą żywą nie jest ani jej potencjał Redoks, ani wysokie nawet pH. Parametrami tymi są jej struktura i informacja jaką daje niezaburzone pole magnetyczne Ziemi. (np.woda z lodowca, woda z uzdrawiających źródeł itd...) Woda z lodowca nie ma ani wysokiego pH, ani też bardzo niskiej wartości potencjału Redoks, a jest wodą niezwykle dla nas zdrową. 

Jak wiadomo, natężenie pola magnetycznego Ziemi gwałtownie spada natomiast,

w niezwykle szybkim tempie, wzrastają jego zaburzenia wynikające z silnych pól elektromagnetycznych generowanych przez różnego rodzaju urządzenia elektryczne, WiFi, telefony komórkowe, routery, telewizory, laptopy, tablety, a nawet przewody elektryczne znajdujące się w każdym domu. 

Z tego też powodu, strukturyzator wody marki Visanto wyposażony jest w specjalny impulsator pola magnetycznego, odpowiadającego dokładnie charakterystyce pola magnetycznego Ziemi. W celu uniknięcia wpływu dodatkowego pola elektromagnetycznego, impulsator zasilany jest z baterii prądu stałego, która nie wzbudza zmiennego pola elektromagnetycznego. 

Dodatkowo, badania wody ze strukturyzatora Visanto, jakie przeprowadzono w laboratorium w Szwajcarii wykazały, że otrzymywana woda jest ustrukturyzowana. To oznacza, że jest to woda o bardzo wysokiej biodostępności. Najczystsza nawet woda wodociągowa, dla organizmu człowieka na poziomie komórkowym jest zupełnie nieprzydatna. 

 

(opis pochodzi z oficjalnej strony Visanto)